HAKKIMIZDA

1990 yılında Bursa’da kurulan ELİPSAN A.Ş. Nonwoven halı imalatı ile kısa sürede ürün kalitesi ile pazar payını genişleterek halı sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur.

Elipsan Endüstriyel ve Otomotiv Halıları - Hakkımızda

2000’li yılların başından itibaren bu tecrübesini otomotiv sanayii ürünler geliştirmekte kullanmaya başlayan firmamız, otomotiv ana sanayii için halı üretmeye başlayarak ulusal otomotiv sektörünün tercih ettiği bir tedarikçi haline gelmiştir.

2008 yılı sonuna kadar DOSAB Sanayi bölgesinde üretimini sürdürmüş ve 2009 yılı başında HOSAB Sanayi Bölgesi’nde 6500 metrekare kapalı alana sahip olan yeni fabrikasına taşınarak, otomotiv sektörü ihtiyaç ve kalitesi doğrultusunda makine parkını yenilemiştir. Firmamız, yeni yatırımları ile sahip olduğu halı üretim tecrübesini birleştirerek, otomotiv halısı konusunda ürün çeşitliliği ve yüksek kalite standartları ile ulusal ve uluslararası pazarda tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

ELİPSAN A.Ş, kardeş firması İZO-TEK Ltd. Şti. ile otomotiv sektörüne ürün geliştirme ve nihai ürün verebilme avantajına sahiptir.

Vizyon

Teknoloji, deneyim ve ürün çeşitliliğimiz sayesinde müşterilerimize beklentilerine uygun ürün ve hizmetler sunmak; çalışan, tedarikçi ve müşterilerimizin şirketimize göstermiş olduğu güveni en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Değişen şartlara uyum sağlayabilen bir şirket olarak vizyonumuzu gerçekleştirmektir.

Misyon

Ulusal ve uluslararası otomotiv pazarında dokusuz yüzeyler (nonwoven), izolasyon ve trim parçalarında bilinen ve tercih edilen bir şirket olmaktır.

Değerler

– Karşılıklı güven ve saygı
– Ekip ruhu
– Kaliteden ödün vermemek
– Etik değerlere uymak
– Mutlak müşteri memnuniyeti
– Yeniliklere açık olmak
– Sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle hareket etmek

KURUMSAL SORUMLULUK POLİTİKAMIZ

ELİPSAN A.Ş. etik politikası, çalışanlarının uymak zorunda oldukları etik kuralları tanımlamak için oluşturulmuştur. bu kurallar ELİPSAN A.Ş.’ nin her kademedeki yönetici ve çalışanlarını kapsamaktadır ve tüm çalışanlardan bu değer ve gerekliliklere bağlı kalmaları istenmektedir.
Bu hedeflere ulaşmak için etik kodlar tanımlanmıştır;